Спорт

Виконавча служба попросить Кабмін обрати власника для ФК Металіст

Виконавча служба попросить Кабмін обрати власника для ФК Металіст

© Укринформ Державна виконавча служба найближчим часом передасть у Кабінет міністрів документи для визначення власника футбольного клубу «Металіст», конфіскованого торік у дохід держави за рішенням суду. Про це повідомив заступник директора департаменту державної виконавчої служби Мін’юсту Олексій Воробйов.
«У нас учора (18 січня — ред.) в департаменті була нарада з цього питання, і ми вирішили найближчим часом звернутись у Кабінет міністрів з листом, щоб там визначили державний орган, який прийме футбольний клуб в управління», — сказав він. Посадовець розповів, що державні виконавці вже описали все нерухоме та рухоме майно футбольного клубу, і наразі визначається експертна установа, яка проведе його оцінку. Тож коли Кабмін визначить майбутнього власника футбольного клубу, всі необхідні документи для передачі майна в управління вже будуть готові.
«Майно має бути передане державній установі чи органу. Можливо, це буде Фонд держмайна, Міністерство молоді та спорту чи Харківська обласна адміністрація (ХОДА) — наразі ми не знаємо», — зазначив Воробйов. 
Як повідомлялося, у жовтні 2017 року Господарський суд Харківської області конфіскував у власність держави ФК «Металіст», який з 2012 року належав олігарху Сергію Курченку.

Источник: sport.ua

Оставить комментарий

Яндекс.Метрика